Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki preparat na podłogę kamienną?
#1
Cześć, 
mam pytanie raz na jakiś czas robimy na posadzce z marmuru krystalizację, jednak jest ona bardzo droga. czy da się jakoś inaczej sprawić, żeby podłoga się błyszczała?
Odpowiedz
#2
Jeżeli mówimy o posadzce marmurowej, o wiele taniej niż krystalizacja wyjdzie zabezpieczenie jej powłoką polimerową. Z naszego portfolio do tego celu mogę polecić produkt tana Professional - 1]LONGLIFE stone[/url]. [/b]


Po zastosowaniu emulsji podłoga będzie się błyszczała, a dodatkowo produkt wykazuje działanie antypoślizgowe. Nadaje się do podłóg z kamienia naturalnego i sztucznego. 

Aby utrzymać połysk, można go stosować również do mycia codziennego w stężeniu 2%
Werner & Mertz Polska Sp. z o.o.  Tel.: +48 22 771 46 71   www.wmprof.com   biuro@werner-mertz.com
Odpowiedz
#3
Do procesu krystalizacji polecam preparaty typu CRILGON (SPAM)
Odpowiedz
#4
Też polecam Crilgon
Odpowiedz
#5
Witam. Polimery można stosować oczywiście... Należy jednak pamiętać że polimeryzacja w odróżnieniu od krystalizacji... nie jest tak długotrwała i po pewnym czasie dojdzie nam usługa stipowania (zdzierania starych powłok). Nie da się bez końca nakładać i uzupełniać stare powłoki polimerowe. W rezultacie stripowanie jest o wiele bardziej pracochłonne i w sumie kosztowne. Tak więc w zależności od tego co chcemy uzyskać... i jakim nakładem pracy i kosztów.

Pozdrawiam.
Arkadiusz Rudnicki
TOMADEX
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu